Optimizely (8.x-2.14-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Paths
ar: مسارات
