Optimizely (8.x-2.14-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें
