Optimizely (8.x-2.14-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Paths
hr: Putanje
