Optimizely (8.x-2.14-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել
