Optimizely (8.x-2.14-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस
