Optimizely (8.x-2.14-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Save
pt: Salvar

en: Update
pt: Atualizar

en: Add
pt: Adicionar

en: Paths
pt: Endereços

en: Account Info
pt: Informação da Conta
