Optimizely (8.x-2.14-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Save
de: Speichern

en: Update
de: Aktualisieren

en: Add
de: Hinzufügen

en: Paths
de: Pfade
