Optimizely (8.x-2.14-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Paths
is: Slóðir
