Optimizely (8.x-2.14-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
