Optimizely (8.x-2.14-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول
