Optimizely (8.x-2.14-beta2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Paths
ru: Пути

en: Account Info
ru: Информация об учётной записи
