Optimizely (8.x-2.14-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش
