Optimizely (8.x-2.14-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Paths
fi: Polut
