Optimizely (8.x-2.14-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag
