Optimizely (8.x-2.14-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko
