Optimizely (8.x-2.15-alpha14) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави
