Optimizely (8.x-2.15-alpha14) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Enabled
it: Attivato

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: Paths
it: Percorsi
