Optimizely (8.x-2.15-alpha14) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Paths
sk: Cesty
