Optimizely (8.x-2.15-alpha15) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj
