Optimizely (8.x-2.15-alpha15) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Save
es: Guardar

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: Paths
es: Rutas
