Optimizely (8.x-2.15-alpha15) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu
