Optimizely (8.x-2.15-alpha15) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah
