Optimizely (8.x-2.15-alpha15) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater
