Optimizely (8.x-2.15-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et
