Optimizely (8.x-2.15-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Paths
et: Asukohad
