Optimizely (8.x-2.15-beta10) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Save
id: Simpan

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah
