Optimizely (8.x-2.15-beta10) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Paths
oc: Camins
