Optimizely (8.x-2.15-beta11) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Paths
ca: Camins
