Optimizely (8.x-2.15-beta11) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება
