Optimizely (8.x-2.15-beta11) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Paths
lt: Keliai
