Optimizely (8.x-2.15-beta11) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot
