Optimizely (8.x-2.15-beta12) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
