Optimizely (8.x-2.15-beta12) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں
