Optimizely (8.x-2.15-beta3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Paths
nl: Paden
