Optimizely (8.x-2.15-beta3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Paths
pl: Ścieżki
