Optimizely (8.x-2.15-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்
