Optimizely (8.x-2.15-beta4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Paths
uk: Шляхи

en: Project Title
uk: Заголовок проекту

en: Your Optimizely ID should be numeric.
uk: Ідентифікатор Optimizely має бути числом.

en: Enable/Disable Project
uk: Увімкнути/Вимкнути Проект

en: Account Info
uk: Відомості про обліковий запис

en: Update / Delete
uk: Оновити / Видалити

en: Project Code
uk: Код проекту

en: A/B Testing
uk: A/B-тестування

en: PROJECT LISTING
uk: СПИСОК ПРОЕКТІВ

en: ADD PROJECT
uk: ДОДАТИ ПРОЕКТ
