Optimizely (8.x-2.15-beta6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Paths
cs: Cesty
