Optimizely (8.x-2.15-beta6) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu
