Optimizely (8.x-2.15-beta6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Save
ja: 保存

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Paths
ja: パス
