Optimizely (8.x-2.15-beta6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit
