Optimizely (8.x-2.15-beta6) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม
