Optimizely (8.x-2.15-beta6) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Paths
tr: Yollar
