Optimizely (8.x-2.15-beta9) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar
