Optimizely (8.x-2.15-beta9) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: Paths
fr: Chemins
