Optional End Month Year Range (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Year
el: Έτος

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Plain
el: Απλό

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Boolean value
el: Τιμή Boolean

en: Month/Day/Year
el: Μήνας/Ημέρα/Έτος

en: Day/Month/Year
el: Ημέρα/Μήνας/Έτος

en: Year/Month/Day
el: Έτος/Μήνας/Ημέρα

en: This value should not be null.
el: Αυτή η τιμή δε θα έπρεπε να είναι null.
