Optional End Month Year Range (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Year
es: Año

en: Custom
es: Personalizado

en: Plain
es: Plano

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Boolean value
es: Valor booleano

en: Date part order
es: Orden de segmento de la fecha

en: Month/Day/Year
es: Mes/Día/Año

en: Day/Month/Year
es: Día/Mes/Año

en: Year/Month/Day
es: Año/Mes/Día

en: This value should not be null.
es: Este valor no puede ser nulo.

en: Create and store date ranges.
es: Crear y almacena rangos de fecha.
