Optional End Month Year Range (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Year
et: Aasta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Plain
et: Tavaline

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus

en: Date part order
et: Kuupäeva osa järjekord

en: Month/Day/Year
et: Kuu/Päev/Aasta

en: Day/Month/Year
et: Päev/Kuu/Aasta

en: Year/Month/Day
et: Aasta/Kuu/Päev

en: This value should not be null.
et: Väärtus ei tohiks olla null.

en: Create and store date ranges.
et: Loo ja salvesta kuupäeva vahemikke.
