Optional End Month Year Range (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Year
ps: کال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه

en: Year/Month/Day
ps: کال/میاشت/ورځ
