Optional End Month Year Range (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Year
lv: Gads

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: About
lv: Par
